חב’ המנסרים מתמחה בכל עבודות קידוח הבטון לצרכים שונים כדוגמת הרחבה ושיפוץ של מבנים ובכלל זאת :

  • יצירת חורים לארובות, פתחי אוורור או קולטי אדים
  • יצירת מעברים ותעלות לתשתיות מים וחשמל (כולל מייבשי כבישה ומכונות כביסה)
  • הכנה להתקנת מזגנים
  • הכנה להתקנות של גופי תאורה נחבאים לבית
  • חיזוק ושחזור יסודות, תיקון פגמי בנייה

צוות החברה הינו מנוסה ומיומן ומקפיד על עבודה נקייה ומדויקת לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, כל זאת תוך כדי שמירה על בטיחות העובדים ושימוש בציוד המתקדם ביותר שבנמצא. ציוד זה הכולל מגוון של מקדחות מאפשר לקדוח חורים בקטרים שונים ובעובי בטון של עד 50 ס”מ.

קידוח בטון באמצעות יהלום

לקידוח וניסור בטון באמצעות יהלום שהוא החומר החזק ביותר בטבע ישנם מספר יתרונות בולטים על פני שיטות קידוח מכאניות שהיו בשימוש עד לפני כמה עשרות שנים : הקידוח עצמו מתבצע בעזרת מקדחה בעלת להבי יהלום אשר מסוגלת לקדוח אף בבטון מזוין המשמש במרחבים מוגנים כגון מקלטים . המקדחה עצמה מוצמדת ונעולה אל הקיר בעזרת מכונה מיוחדת לצורך הפחתת הרעידות וכך הקידוח אינו מותיר סדקים או שברים בקירות המבנה. באופן זה לא רק שניתן לקדוח בקוטר מדויק ביותר בגודל ובצורה הרצויים, אלא גם התהליך עצמו מהיר, חלק ומתבצע כמעט ללא אבק וברמות רעש מינימאליות. כמו כן, ניתן לקדוח בזוויות שונות של עד 45 מעלות.

בטיחות לפני הכול

חברת המנסרים מקפידה על כל כללי הבטיחות לצורך שמירת בטיחותם של עובדיה ולקוחותיה כאחד. עובדי החברה עוברים הכשרות מיוחדות לפי שיטות ניהול והדרכות בלעדיות אשר פותחו במהלך השנים ומטרתן לספק ללקוח שירות ואיכות ללא תחרות מעל ומעבר למצופה. שיטות אלו מאפשרות לחברה למצוא פתרונות לבעיות בשטח גם לאחר שהעבודה כבר החלה.
בנוסף לזאת, לפני שמחליטים על פעולה של קידוח בבטון, החברה מבצעת בדיקה מדוקדקת של השטח על מנת למנוע פגיעה ביסודות המבנה עצמו או בתשתיות חשובות. במידת הצורך, מתבצעת בדיקה מול מהנדס מומחה ו / או הרשויות הרלוונטיות לצורך קבלת היתר עבודה.