עבודות ניסור בטון וקידוח מודרניות מבוצעות לרוב באמצעות מסורים חשמליים או מקדחים המבוססים על שימוש ביהלום הקודח בחומר עצמו. היהלום הוא כידוע החומר החזק ביותר בטבע ולכן הוא מסוגל לקדוח גם בחומרים קשים ביותר, כולל בטון מזוין במוטות ברזל או מתכת, אספלט ואפילו סלעים. עם זאת, לא כל חברה יכולה לבצע עבודות ניסור וקידוח ביעילות ובדייקנות מכיוון שלשם זאת נדרשת לא רק רמה גבוהה ביותר של ידע וניסיון, אלא גם שימוש בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר שבנמצא ממיטב היצרנים והשמות העולמיים כגון זה בו נעשה שימוש במנסרים.
ציוד חדיש זה המשלב טכניקות שונות למניעת רעש ורעידות, מבטיח עבודה נקייה ומדויקת עם מינימום רעש ופסולת הנשארת בשטח, איננו יוצר סדקים ושברים בקירות ולכן בניגוד לציוד שהיה מקובל להשתמש בו בעבר, אינו מסכן את יציבות המבנה.

ביצוע עבודות ניסור בטון וקידוח עם המנסרים

חברת המנסרים מבצעת מגוון רחב של עבודות ניסור בטון וקידוח במבני בטון ובכלל זאת :

  • קידוח חורים בצורות וגדלים שונים לצורך העברת כבלי תשתית, פתיחת חורי אוורור, התקנת גופי תאורה נסתרים ועוד.
  • יצירת תעלות מים כתשתית למכונות כביסה, מייבשים ועוד
  • יצירת חללים למזגנים
  • הריסת מבנים באופן מבוקר בצורה נקייה כך שניתן לבצע באלמנטים השונים שימוש חוזר
  • פתיחת חלונות ודלתות במבנים מזוינים

מלבד השימוש בציוד מתקדם וטכניקות עבודה מודרניות, אנו מקפידים על הטמעה ויישום של כל כללי הבטיחות בקרב עובדיה אשר עוברים הכשרות מיוחדות לצורך שמירה על בטיחותם ובטחון הלקוחות בשטח. כמו כן, החברה אינה מתחילה שום עבודה ללא בדיקה יסודית של היתכנות הפרויקט, וזאת על מנת לוודא כי ניתן יהיה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר הן מבחינה מעשית והן מבחינת חוקית וללא עיכובים מיותרים ( גם אם עולה קושי מסוים במהלך ביצוע העבודה, הכשרה זו מבטיחה שניתן יהיה למצוא פתרון בשטח) מדיניות זו מבטיחה לך בתוך לקוח את השרות הטוב ביותר אותו תוכל לקבל מעל ומעבר למצופה ולמקובל בתחום.